Nasz zespół

Nasz zespół

Usługi księgowe w Zielonej Górze i okolicach

Ewelina Mordel

Nazywam się Ewelina Mordel i jestem właścicielką biura rachunkowego. Księgowość to nie tylko moja praca, ale także pasja już od 15 lat. Mam wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doświadczenie w świadczeniu usług księgowych zdobyte w doskonałej kancelarii doradztwa podatkowego we Wrocławiu oraz biurze rachunkowym w Zielonej Górze, a także przy kontrolach podatkowych w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Zielonej Górze.

Należę również do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Cały czas inwestuję w swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach zewnętrznych, korzystając z literatury specjalistycznej oraz poprzez codzienne śledzenie zmian na portalach podatkowych.

W wolnym czasie

Wolne chwile lubię spędzać aktywnie na świeżym powietrzu uprawiając sport lub bawiąc się z dziećmi. Poza tym uwielbiam naturę, dlatego najlepszy odpoczynek daje mi uprawianie roślin (warzywniak, rośliny domowe i balkonowe).

Kamila Kłak

Nazywam się Kamila Kłak. Od najmłodszych lat cyferki i liczenie mnie fascynowały. Postanowiłam więc iść w tym kierunku. Uzyskałam tytuł technika ekonomisty i technika rachunkowości. Podczas swojej drogi zawodowej nieustannie poszerzałam swoją wiedzę uczestnicząc w kierunkowych kursach i szkoleniach. Należę do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Studiuję Finanse i Rachunkowość z międzynarodowa Akredytacją ACCA. Kręci mnie czytanie i analizowanie ustaw, rozporządzeń, paragrafów i ustępów. Szukanie dziur w ustawach to coś, co mi dobrze wychodzi.

W wolnym czasie

Po pracy lubię odpocząć przy dobrej książce kawie i ciastku. Wyłączam umysł również przy dobrym treningu na siłowni. Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Wszędzie mnie pełno. W wolnym czasie amatorsko robię zdjęcia.

Natalia Tymczyj

Nazywam się Natalia Tymczyj. Przygodę z rachunkowością zaczęłam od wyboru Technikum Ekonomicznego w Zielonej Górze  i uzyskanie tytułu technik ekonomista. Kolejny etapem było obronienie licencjatu na Uniwersytecie Zielonogórskim na kierunku ekonomia. Aktualnie studiuję na Wyższej Szkole Bankowej (Merito) we Wrocławiu na kierunku finanse i rachunkowość.

W wolnym czasie

Po pracy swój wolny czas poświęcam cukiernictwie. Pieczenie tortów na różne wyjątkowe okazje to pasja dzięki której mogę przedstawić swoją kreatywność i sposób wyrażania siebie. Oprócz tego swoje miejsce odnajduję w górach, gdzie wędrując po szlakach i zdobywając szczyty, mogę oderwać się od codzienności i cieszyć się pięknem przyrody. 

Joanna Marczak

Nazywam się Joanna Marczak i swoją przygodę z księgowością rozpoczęłam w Zespole Szkół Ekonomicznych, gdzie uzyskałam prawo do używania tytułu technik ekonomista o specjalności bankowość.

Kolejnym etapem pogłębiania wiedzy był modułowy system nauczania rachunkowości w Stowarzyszeniu Księgowych w Polsce, który ukończyłam Certyfikatem Samodzielnej Księgowej.

W trakcie nauki rozpoczęłam pracę w biurze rachunkowym, gdzie miałam możliwość wykorzystywać zdobytą wiedzę w praktyce, a bezpośredni kontakt z podatnikami sprawiał mi wielką przyjemność.

Dziś jestem usatysfakcjonowaną księgową, która od 17 lat pracuje w zawodzie i nadal poszerza swoją wiedzę biorąc czynny udział w szkoleniach.

W wolnym czasie

Czas wolny przeznaczam na realizowanie wycieczek górskich, ponieważ wysiłek fizyczny regeneruje ciało i oczyszcza umysł.

Anna Shabash

Nazywam się Anna Shabash, pochodzę z Ukrainy, ale już ponad 7 lat mieszkam w Polsce. Przez ten czas uzyskałam tytuł Technika Administracji. Studiuję Ekonomię na Uniwersytecie Zielonogórskim. Należę również do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

Od zawsze uwielbiam uczyć się nowych rzeczy, co w świetle zmieniających się przepisów jest bardzo potrzebne. W Biurze Rachunkowym Mordel dbam o kadry i płace przedsiębiorców i firm, z którymi współpracujemy.

W wolnym czasie

Wolny czas lubię spędzać aktywnie, nie umiem usiedzieć w miejscu. Największą satysfakcję daje mi biegania, jest to mój rodzaj medytacji. To coś więcej niż potrzeba ćwiczeń fizycznych. To również potrzeba ćwiczenia emocjonalnego. “Jeżeli mogę poradzić sobie z tym dystansem, mogę dokonać wszystkiego.”

Nasza misja

Doświadczenie zawodowe zdobywane do tej pory dało mi wyobrażenie o idealnym biurze rachunkowym i właśnie takie miejsce postanowiłam stworzyć. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, kompleksowo oraz profesjonalnie, a przy okazji przyjaźnie. Stawiamy nacisk na unowocześnianie komunikacji z klientami, wymianę plików online oraz stały dostęp do danych finansowych. Jesteśmy otwarte na sugestie i indywidualne preferencje. Cel nadrzędny to solidność i dotrzymywanie umówionych terminów oraz ustaleń. Jednym słowem możecie na nas liczyć 😊

Dane kontaktowe

Mordel Biuro Rachunkowe Ewelina Mordel

Adres: Ogrodowa 30b, 66-008 Świdnica
Biuro: Zacisze 24, 65-792 Zielona Góra
Mail: podatki@mordel.com.pl
Telefon: (+48) 603 280 000