Nasz zespół

Nasz zespół

Usługi księgowe w Zielonej Górze i okolicach

Ewelina Mordel

Ewelina Mordel

Nazywam się Ewelina Mordel i jestem właścicielką biura rachunkowego. Księgowość to nie tylko moja praca, ale także pasja już od 15 lat. Mam wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doświadczenie w świadczeniu usług księgowych zdobyte w doskonałej kancelarii doradztwa podatkowego we Wrocławiu oraz biurze rachunkowym w Zielonej Górze, a także przy kontrolach podatkowych w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Zielonej Górze.

Należę również do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Cały czas inwestuję w swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach zewnętrznych, korzystając z literatury specjalistycznej oraz poprzez codzienne śledzenie zmian na portalach podatkowych.

W wolnym czasie

Wolne chwile lubię spędzać aktywnie na świeżym powietrzu uprawiając sport lub bawiąc się z dziećmi. Poza tym uwielbiam naturę, dlatego najlepszy odpoczynek daje mi uprawianie roślin (warzywniak, rośliny domowe i balkonowe).

Kamila Kłak

Nazywam się Kamila Kłak. Od najmłodszych lat cyferki i liczenie mnie fascynowały. Postanowiłam więc iść w tym kierunku. Uzyskałam tytuł technika ekonomisty i technika rachunkowości. Podczas swojej drogi zawodowej nieustannie poszerzałam swoją wiedzę uczestnicząc w kierunkowych kursach i szkoleniach. Studiuję Finanse i Rachunkowość z międzynarodowa Akredytacją ACCA. Kręci mnie czytanie i analizowanie ustaw, rozporządzeń, paragrafów i ustępów. Szukanie dziur w ustawach to coś, co mi dobrze wychodzi.

W wolnym czasie

Po pracy lubię odpocząć przy dobrej książce kawie i ciastku. Wyłączam umysł również przy dobrym treningu na siłowni. Uwielbiam podróżować i odkrywać nowe miejsca. Wszędzie mnie pełno. W wolnym czasie amatorsko robię zdjęcia.

Kamila Kłak

Nasza misja

Doświadczenie zawodowe zdobywane do tej pory dało mi wyobrażenie o idealnym biurze rachunkowym i właśnie takie miejsce postanowiłam stworzyć. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, kompleksowo oraz profesjonalnie, a przy okazji przyjaźnie. Stawiamy nacisk na unowocześnianie komunikacji z klientami, wymianę plików online oraz stały dostęp do danych finansowych. Jesteśmy otwarte na sugestie i indywidualne preferencje. Cel nadrzędny to solidność i dotrzymywanie umówionych terminów oraz ustaleń. Jednym słowem możecie na nas liczyć 😊

Dane kontaktowe

Mordel Biuro Rachunkowe Ewelina Mordel

Adres: Ogrodowa 30b, 66-008 Świdnica
Biuro: Francuska 52/15, 65-943 Zielona Góra
Mail: podatki@mordel.com.pl
Telefon: (+48) 603 280 000