Korzyści z prowadzenia księgowości dla Twojej firmy

CZAS

Twój czas jest dla mnie priorytetem!

Nie masz czasu na zapoznawanie się ze zmianami przepisów lub na przygotowanie stosów dokumentacji? Twój czas jest dla mnie ważny, dlatego oferuję usługi księgowe online. Dla Twojej wygody odbiorę dokumenty od Ciebie. Biuro rachunkowe Mordel posiada Klientów z miejscowości takich jak Żary, Sulechów, Nowogród Bobrzański, Żagań, Nowa Sól czy Zielona Góra.

Obsługa płacowa i kadrowa w firmie

Możesz liczyć na moje pełne wsparcie w prowadzeniu różnego typu dokumentacji dotyczących zatrudnienia pracownika, ksiąg podatkowych, deklaracji, zeznań czy pliku JPK_VAT. Będę reprezentować Twoją firmę podczas kontroli US lub ZUS, a także chętnie udostępnię siedzibę biura do przeprowadzenia takiej kontroli.

PIENIĄDZE

Mniejsze ryzyko – większa pewność

Doskonale zdaję sobie sprawę, z jak wielkim ryzykiem wiąże się samodzielne prowadzenie księgowości. W przypadku popełnienia jakichkolwiek błędów ponosi się ryzyko otrzymania wysokich kar, czego chciałbyś przecież uniknąć!

Pełne usługi księgowe

Nie musisz martwić się wyborem i zakupem programu do księgowości czy elektronicznego podpisu. Wyręczę Cię w każdej kwestii! Pamiętaj również, że faktura za prowadzenie ksiąg rachunkowych jest kosztem firmy, a tym samym obniża wysokość podatku dochodowego. Zyskujesz tym samym oszczędność czasu i pieniędzy!

BEZPIECZEŃSTWO

Dyskrecja i poufność

Gwarantuję, iż w moim biurze rachunkowym Twoje dane będą przechowywane w bezpieczny sposób, dlatego nie poniesiesz żadnych kosztów w przypadku utraty i odzyskiwania swoich danych. W pełni przestrzegam zasad etyki zawodowej, dzięki czemu masz gwarancję, że wszystkie przekazane mi informacje będą w pełni poufne, zarówno w trakcie trwania umowy, jak i po jej rozwiązaniu.

WYGODA

Rozwiązania i usługi księgowe dopasowane do Twojej firmy

Podczas prowadzenia przedsiębiorstwa brakuje często czasu na zapoznawanie się z najnowszymi przepisami i zmianami. Dlatego zadbam o Twoją wiedzę z zakresu podatków, poinformuję z wyprzedzeniem o zmianach w prawie podatkowym i znajdę rozwiązania najlepsze dla Twojej firmy.

Rzetelne raporty i obsługa płacowa w firmie

Przypomnę Ci o wszelkich terminach i będę trzymać rękę na przysłowiowym pulsie. Dzięki wsparciu biura rachunkowego otrzymasz co miesiąc rzetelną informację o sytuacji oraz kondycji swojego przedsiębiorstwa.

Biuro rachunkowe Mordel obsługuje Klientów z miejscowości takich jak Zielona Góra, Nowogród Bobrzański, Żagań, Sulechów, Nowa Sól czy Żary. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!