Usługi księgowe w Zielonej Górze i okolicach

ewelina mordel

Ewelina Mordel

Księgowość to nie tylko moja praca, ale także pasja już od 15 lat. Mam wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie w świadczeniu usług księgowych zdobyte w doskonałej kancelarii doradztwa podatkowego we Wrocławiu oraz biurze rachunkowym w Zielonej Górze, a także przy kontrolach podatkowych w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Zielonej Górze. Należę również do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Cały czas inwestuję w swoją wiedzę, biorąc udział w szkoleniach zewnętrznych, korzystając z literatury specjalistycznej oraz poprzez codzienne śledzenie zmian na portalach podatkowych.

Specjalistka od księgowości dla firm

Doświadczenie zawodowe zdobywane do tej pory dało mi wyobrażenie o idealnym biurze rachunkowym i właśnie takie miejsce postanowiłam stworzyć. Każdy Klient traktowany jest indywidualnie, kompleksowo oraz profesjonalnie. Pozwól mi zająć się Twoją księgowością, a zyskasz partnera w biznesie oraz dodatkowy czas na zwiększenie swoich dochodów. Śpij spokojnie, bo Twoje finanse są w dobrych rękach. Oferuję współpracę z firmami w Nowej Soli, Nowogrodzie Bobrzańskim, Sulechowie, Żarach oraz Zielonej Górze.

Biuro rachunkowe w Zielonej Górze

Najważniejsze dla mnie są trwałe partnerskie relacje. Biuro Rachunkowe Mordel w Zielonej Górze to miejsce, gdzie nie tylko dokumenty i rzetelne usługi są istotne, ale także ludzie oraz ich interesy. Moim celem jest maksymalne odciążenie przedsiębiorcy w zakresie obowiązków księgowych czy rozliczeń podatkowych. Udzielam wsparcia w sferze prowadzonej działalności gospodarczej, jak również optymalizacji przychodów i kosztów. Oferuję również odbiór dokumentów z siedziby firmy.

Prowadzenie księgowości w Nowej Soli i nie tylko

Razem zastanówmy się, co dla Ciebie i Twojej firmy będzie najbardziej korzystne. Dodatkowo umożliwiam skorzystanie z narzędzi, które przy założeniu rzetelnej i terminowej współpracy, prezentują na bieżąco sytuację finansową działalności. Taki monitoring pozwala lepiej zarządzać przedsiębiorstwem poprzez natychmiastowe działanie. Sprawdź ofertę obejmującą obsługę kadrową i płacową, jak również prowadzenie pełnej księgowości. Zapraszam Klientów z takich miast jak Zielona Góra, Żary, Sulechów, Nowogród Bobrzański czy Nowa Sól.