O mnie

Księgowość to nie tylko moja praca, ale także pasja już od 15 lat.

Mam wykształcenie kierunkowe oraz doświadczenie księgowe zdobyte w doskonałej kancelarii doradztwa podatkowego we Wrocławiu oraz biurze rachunkowym w Zielonej Górze, a także przy kontrolach podatkowych w Urzędzie Kontroli Skarbowej w Zielonej Górze.

Należę również do Stowarzyszenia Księgowych w Polsce. Cały czas inwestuję w swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach zewnętrznych, korzystając z literatury specjalistycznej oraz poprzez codzienne śledzenie zmian na portalach podatkowych.

Doświadczenie zawodowe zdobywane do tej pory, dało mi wyobrażenie o idealnym biurze rachunkowym i właśnie takie miejsce postanowiłam stworzyć. Każdy klient traktowany jest indywidualnie i wyjątkowo.

Pozwól mi zająć się Twoją księgowością,

a zyskasz partnera w biznesie i dodatkowy czas na zwiększenie swoich dochodów. Śpij spokojnie, bo Twoje finanse są w dobrych rękach.

Najważniejsze dla mnie są trwałe partnerskie relacje. Mordel Biuro Rachunkowe to miejsce, gdzie nie tylko dokumenty i rzetelna księgowość są istotne, ale także ludzie i ich interesy.

Moim celem jest maksymalne odciążenie przedsiębiorcy w zakresie obowiązków księgowych i rozliczeń podatkowych, udzielam wsparcia w sferze prowadzonej działalności gospodarczej i optymalizacji przychodów i kosztów. Oferuję również odbiór dokumentów z siedziby firmy.

Razem zastanówmy się, co dla Ciebie i Twojej firmy będzie najkorzystniejsze.

Dodatkowo umożliwiam skorzystanie z narzędzi, które przy założeniu rzetelnej i terminowej współpracy, prezentują na bieżąco sytuację finansową firmy. Taki monitoring pozwala lepiej zarządzać przedsiębiorstwem poprzez natychmiastowe działanie.

Skontaktuj się ze mną

Chcesz ze mną współpracować?
Masz jakieś pytania?

Zacznij ze mną prowadzić Swoją firmę,
pomogę w każdej kwestii.

Moje specjalizacje:

ZUS | Kadry | Płace | Programy fakturowe | Księgowość online
Zapoznaj się z moją polityką prywatności